RLR05C15R0GPRE5
MFR.Part #
RLR05C15R0GPRE5
JLCPCB Part #
C3427838
Description
-65℃~+150℃ 125mW 15Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors