RLR05C1583FRBSL
MFR.Part #
RLR05C1583FRBSL
JLCPCB Part #
C1446984
Description
-65℃~+150℃ 125mW 158kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors