RLR05C1472FRRE6
MFR.Part #
RLR05C1472FRRE6
JLCPCB Part #
C3558940
Description
-65℃~+150℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors