RLR05C1402FRR36
MFR.Part #
RLR05C1402FRR36
JLCPCB Part #
C3538131
Description
-65℃~+150℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors