RLR05C1303FMB14
MFR.Part #
RLR05C1303FMB14
JLCPCB Part #
C3373689
Description
-65℃~+150℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors