RLR05C1213FRRE519
MFR.Part #
RLR05C1213FRRE519
JLCPCB Part #
C3463789
Description
-65℃~+150℃ 121kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors