RLR05C1183FRRSL19
MFR.Part #
RLR05C1183FRRSL19
JLCPCB Part #
C3510422
Description
-65℃~+150℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors