RLR05C1100GRRE8
MFR.Part #
RLR05C1100GRRE8
JLCPCB Part #
C3533311
Description
-65℃~+150℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors