RLP06974R0FB00
MFR.Part #
RLP06974R0FB00
JLCPCB Part #
C1017965
Description
-55℃~+275℃ 6W 974Ω Wirewound Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS