RLP0630800FB00
MFR.Part #
RLP0630800FB00
JLCPCB Part #
C1017963
Description
-55℃~+275℃ 3.08kΩ 6W Wirewound Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS