RLP0625400FB00
MFR.Part #
RLP0625400FB00
JLCPCB Part #
C3540811
Description
-55℃~+275℃ 2.54kΩ 6W Wirewound Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS