RLP021R000FS14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLP021R000FS14
JLCPCB Part #
C3411923
Package
Plugin,D4xL10.2mm
Description
-55℃~+275℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL10.2mm Through Hole Resistors ROHS