RL20S8R2JR36
MFR.Part #
RL20S8R2JR36
JLCPCB Part #
C1808307
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.2Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors