RL20S821GBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S821GBSL
JLCPCB Part #
C1439952
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors