RL20S793JB14
MFR.Part #
RL20S793JB14
JLCPCB Part #
C1398574
Description
-65℃~+175℃ 500mW 79kΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors