RL20S432JBSL
MFR.Part #
RL20S432JBSL
JLCPCB Part #
C3546790
Description
-65℃~+175℃ 4.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors