RL20S204GBSL
MFR.Part #
RL20S204GBSL
JLCPCB Part #
C1439954
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors