RL20S150JR36
MFR.Part #
RL20S150JR36
JLCPCB Part #
C3454829
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors