RL20S123JB14
MFR.Part #
RL20S123JB14
JLCPCB Part #
C3400357
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors