RL20S121GRSL
MFR.Part #
RL20S121GRSL
JLCPCB Part #
C1824630
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors