RL07S912GR36
MFR.Part #
RL07S912GR36
JLCPCB Part #
C1766344
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors