RL07S910JBSL
MFR.Part #
RL07S910JBSL
JLCPCB Part #
C1440404
Description
-65℃~+175℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors