RL07S823JBSL
MFR.Part #
RL07S823JBSL
JLCPCB Part #
C5874870
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors