RL07S823GR36
MFR.Part #
RL07S823GR36
JLCPCB Part #
C3489440
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors