RL07S822GBSL
MFR.Part #
RL07S822GBSL
JLCPCB Part #
C3476778
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors