RL07S821GBSL
MFR.Part #
RL07S821GBSL
JLCPCB Part #
C1440266
Description
-65℃~+175℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors