RL07S753GRSL
MFR.Part #
RL07S753GRSL
JLCPCB Part #
C1824316
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors