RL07S681GB14
MFR.Part #
RL07S681GB14
JLCPCB Part #
C1435224
Description
-65℃~+175℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors