RL07S680JRSL
MFR.Part #
RL07S680JRSL
JLCPCB Part #
C1824343
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors