RL07S503GB14
MFR.Part #
RL07S503GB14
JLCPCB Part #
C3507101
Description
-65℃~+175℃ 250mW 50kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors