RL07S473GB14
MFR.Part #
RL07S473GB14
JLCPCB Part #
C1369188
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors