RL07S470GRE6
MFR.Part #
RL07S470GRE6
JLCPCB Part #
C1775659
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors