RL07S432GR36
MFR.Part #
RL07S432GR36
JLCPCB Part #
C1765906
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors