RL07S331JB14
MFR.Part #
RL07S331JB14
JLCPCB Part #
C1435209
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors