RL07S302GBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S302GBSL
JLCPCB Part #
C3469246
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors