RL07S272JR36
MFR.Part #
RL07S272JR36
JLCPCB Part #
C3489532
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors