RL07S251GB14
MFR.Part #
RL07S251GB14
JLCPCB Part #
C1399544
Description
-65℃~+175℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors