RL07S242JRSL
MFR.Part #
RL07S242JRSL
JLCPCB Part #
C3369282
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors