RL07S242JRE6
MFR.Part #
RL07S242JRE6
JLCPCB Part #
C1775214
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors