RL07S242GR36
MFR.Part #
RL07S242GR36
JLCPCB Part #
C3368606
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors