RL07S242GB14
MFR.Part #
RL07S242GB14
JLCPCB Part #
C1435171
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors