RL07S201GBSL
MFR.Part #
RL07S201GBSL
JLCPCB Part #
C1441605
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors