RL07S132JBSL
MFR.Part #
RL07S132JBSL
JLCPCB Part #
C1442695
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors