RL07S100JBSL
MFR.Part #
RL07S100JBSL
JLCPCB Part #
C1440139
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors