RH050R2000FE02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RH050R2000FE02
JLCPCB Part #
C1525574
Package
Plugin
Description
200mΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS