RH050500R0FE02
MFR.Part #
RH050500R0FE02
JLCPCB Part #
C1525489
Description
500Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS