RH02510R00FC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RH02510R00FC02
JLCPCB Part #
C5850217
Package
Plugin
Description
10Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance