RGP15J-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP15J-E3/73
JLCPCB Part #
C17391772
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@1.5A 1.5A 250ns 5uA@600V 600V DO-204AC(DO-15) Switching Diodes ROHS