RGP02-20E-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP02-20E-E3/54
JLCPCB Part #
C467580
Package
DO-41
Description
-65℃~+175℃@(Tj) 1 Independent 1.8V@0.1A 20A 2kV 300ns 500mA 5uA@2kV DO-41 Switching Diodes ROHS