RER75F5621RCSL
MFR.Part #
RER75F5621RCSL
JLCPCB Part #
C1574739
Description
30W 5.62kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance